Απεβίωσε σε ηλικία 64 ετών η Ελισάβετ Κουγιώνη. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Τρίτη και ώρα 11.00 π.μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Ιωάννη, στον Τύρναβο. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω σύζυγο, παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Απεβίωσε σε ηλικία 72 ετών η Αργυρώ Τρ. Κοντογιάννη . Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Τρίτη και ώρα 12.00 μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου, στο Κιλελέρ. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Απεβίωσε σε ηλικία 88 ετών ο Ανδρέας Μωραΐτης. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Τρίτη και ώρα 12.00 μ. από τον Ιερό ναό Αναστάσεως του Λαζάρου στο Νέο Κοιμητήριο Λάρισας. Ο εκλιπών αφήνει πίσω σύζυγο, παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Απεβίωσε η Αλίκη Εξάρχου. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Τρίτη και ώρα 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου του Νέου Κοιμητηρίου Λάρισας. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω αδελφούς και ανίψια.