Fashion City Outlet

Τηλεοπτικό Πρόγραμμα

Electronet Β.Κ. Καζάνα
thesnea.gr

 

Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22-4-2019

01.30 Ξένη ταινία «Τime rider»περιπέτεια-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

03.00Ξένη ταινία «The carbage man»περιπέτεια-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

04.30 Ξένη ταινία «Dinner at the Ritz»κομεντί-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

06.00 «Αρωμα Ελλάδος»- ψυχαγωγική εκπομπή   - κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση 

07.45  Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων  (Ε)

08.20 «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο

09.30   Τελεμάρκετινγκ-

10.30  «Θεσσαλία LIVE» Πρόσωπα και γεγονότα live  στη Θεσσαλία Τηλεόραση με τη Ράνια Αλεξίου 

11.20  Παιδικό πρόγραμμα «Αστυνόμος Σαίνης»

12.00 «Μη μου πεις» ψυχαγωγική εκπομπή με τον Αλέξανδρο Πετρίδη-κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση

13.00  ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

14.00   Ντοκυμαντέρ «Κρυμμένοι θησαυροι»

14.20 Βυζαντινοι Υμνοι Μ. Δευτέρας

14.40  Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο

16.00   Τελεμαρκετινγκ

17.00   «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο

18.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

18.40  Τελεμάρκετινγκ  

19.00  «Καρέ- καρέ μαθήματα σκίτσου» (Ε)

19.30  Η ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ

21.00  Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων            

21.45  «Θεσσαλών Γη»Αγροτική εκπομπή με τον Γιάννη Κολλάτο

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.40 «Θεσσαλία LIVE» Πρόσωπα και γεγονότα live  στη Θεσσαλία Τηλεόραση με τη Ράνια Αλεξίου(Ε) 

                

Μ.ΤΡΙΤΗ 23-4-2019                                                                                   

00.30  «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο(Ε)

01.40 Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο(Ε)

03.00 «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο(Ε)

03.50 Ξένη ταινία  “Duvar»κοινωνική -κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική  συναίνεση

05.40 Βυζαντινοί Υμνοι  Μ. Τρίτης

06.00 «Αρωμα Ελλάδος»- ψυχαγωγική εκπομπή   - κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση 

07.45 Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων 

08.20 «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο

09.30   Τελεμάρκετινγκ

10.30  «Θεσσαλία LIVE» Πρόσωπα και γεγονότα live  στη Θεσσαλία Τηλεόραση με τη Ράνια Αλεξίου 

11.20 Παιδικό πρόγραμμα «Ατλαντίδα»

12.00 «Μη μου πεις» ψυχαγωγική εκπομπή με τον Αλέξανδρο Πετρίδη-κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση

13.00  ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

14.00  Βυζαντινοί Υμνοι Μ. Τρίτης, «Απολυτίκιο Κασσιανής»-Απολλώνιος Χορωδία Δήμου Νέας Ιωνίας

14.40  Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο

16.00   Τελεμαρκετινγκ

17.00   «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο

18.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

18.40  Τελεμάρκετινγκ -

19.00  «Καρέ- καρέ μαθήματα σκίτσου» Ε)

19.30  Η ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΠΑΡΘΕΝΩΝ

21.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

21.45  Εν λευκώ Εκπομπή κοινωνικού περιεχομένου. Παρουσιάζει ο Γιώργος Τράντας 

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.40 «Θεσσαλία LIVE» Πρόσωπα και γεγονότα live  στη Θεσσαλία Τηλεόραση με τη Ράνια Αλεξίου(Ε) 

 

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-4-2019

00.30  «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο(Ε)

01.40 Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο(Ε)

03.00 «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο(Ε)

03.50 Ξένη ταινία  «Rebecca»αστυνομικό θρίλερ-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονικη συναίνεση

06.00 «Αρωμα Ελλάδος»- ψυχαγωγική εκπομπή   - κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση 

07.45 Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων 

08.20 «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο

09.30   Τελεμάρκετινγκ

10.30  Παιδικό πρόγραμμα «Η Παναγία των Παρισίων»

12.00 «Μη μου πεις» ψυχαγωγική εκπομπή με τον Αλέξανδρο Πετρίδη-κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση

13.00  ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

14.00  Βυζαντινοί Υμνοι Μ. Τετάρτης

14.40  Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο

16.00   Τελεμαρκετινγκ

17.00   «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο

18.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

18.40  Τελεμάρκετινγκ

19.00  «Καρέ- καρέ μαθήματα σκίτσου» Ε)

19.30   ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΙΠΤΗΡΟΣ

21.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

21.45  «Θεσσαλών Γη»Αγροτική εκπομπή με τον Γιάννη Κολλάτο(Ε)

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.40  «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο(Ε)

 

Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25-4-2019

00.50 «Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας»- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο(Ε)

02.10 «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο(Ε)

03.00 Ξένη ταινία «Τhe red house-αστυνομική-καταλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

04.40 Ξένη ταινία «Farewell to arms»πoλεμική– καταλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

06.00 «Αρωμα Ελλάδος»- ψυχαγωγική εκπομπή   - κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση 

07.45 Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων 

08.20 «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο

09.30   Τελεμάρκετινγκ

10.30 Βυζαντινοί ύμνοι Μ. Πέμπτης), «Σήμερον Κρεμάται επί Ξύλου»Απολλώνιος Χορωδία Δήμου Νέας Ιωνίας

11.00  «Η Πορεία του Θεανθρώπου» σε σκηνοθεσία Βαγγέλη Κολώνα- Δημοτική Πινακοθήκη.

13.00  ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

14.00   Βυζαντινοί ύμνοι Μ. Πέμπτης «Σήμερον Κρεμάται επί Ξύλου»Απολλώνιος Χορωδία Δήμου Νέας Ιωνίας

14.40  Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο

16.00    Τελεμάρκετινγκ 

17.00   «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο

18.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

18.40  Τελεμάρκετινγκ

19.00  «Καρέ- καρέ μαθήματα σκίτσου» (Ε)

19.30  Η ΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.40  «Καλημέρα Θεσσαλίαενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Γιαννακόπουλο(Ε)

 

Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26-4-2019

00.50  Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας- Ενημερωτική εκπομπή με τη Σοφία Σπανού και τον Γιάννη Κολλάτο(Ε)

02.10 «Η Ωρα της Μαγνησίας»-Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Μπαξεβάνο(Ε)

03.00 Ξένη ταινία  «Love lies bleeding»δραματική-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονικη συναίνεση

04.30 Ξένη ταινία «Captain apache»γουέστερν-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

06.00 Ντοκυμαντέρ «Αγιο Ορος –Η ερημος του Αγίου Ορους –Τα Καρούλια», «Αγιο Ορος – Από τη Δάφνη μέχρι τη Σκήτη της Αγίας Αννας», «Αγιο Ορος – Η Φιάλη της Μονής Μεγίστης Λαυρας», «Αγιο Ορος- Οδοιπορικό από την Ουρανούπολη μέχρι τις Καρυές», «Η Μονή Βατοπεδίου»

07.45 Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων 

08.20 Φεστιβάλ Βυζαντινής Μουσικής

09.30  Φεστιβάλ Εκκλησιαστικής Μουσικής

11.15 Το Θειο Πάθος σε Ανατολή και Δύση»Σύχρονο Ωδείο Λαρισας

12.30 Ανθη Μεγάλης Εβδομάδος» Ψάλει ο Κωνσταντίνος Ξενόφως

13.30  «Η Πορεία του Θεανθρώπου» σε σκηνοθεσία Βαγγέλη Κολώνα- Δημοτική Πινακοθήκη.

15.20  Βυζαντινοί Υμνοι Μ. Παρασκευής

16.00   Τελεμάρκετινγκ 

17.00    Ανθη Μεγάλης Εβδομάδος» Ψάλει ο Κωνσταντίνος Ξενόφως(Ε)

18.00    Γεγονότα- Δελτίο Ειδήσεων

18.40   Ντοκυμαντέρ ««Αγιο Ορος- Οδοιπορικό από την Ουρανούπολη μέχρι τις Καρυές», «Αγιο Ορος – Η Φιάλη της Μονής Μεγίστης Λαυρας»

19.30  ΤΑ ΑΓΙΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ

21.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων  

21.45  STABAT MATER  του Giovanni Battista Pergolesi- Δημοτικό Ωδείο Λάρισας

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.40  «Κidnapped»-δραματική –κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

 

Μ.Σάββατο 26-4-2019

01.30  Ξένη ταινία  «Μοιραία Υπόθεση» δραματική–κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

03.30 Ξένη ταινία  «Η πόλη του μίσους»γουέστερν–κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

04.40 Ξένη ταινία «The last ride»δράσης -κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

06.00 Ντοκυμαντέρ «Ο ναός Πόρτα Παναγιά στην Πύλη Τρικάλων», «Μαυροβούνιο»

07.30  Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων 

08.00  Παιδικό προγραμμα «Ο δούρειος σκύλος», «Ταρζάν»

09.30. Τελεμάρκετινγκ

10.30   “Πνευματική Θεσσαλία”(Επανάληψη)  Πολιτιστικό Μαγκαζίνο. Παρουσιάζει η Δήμητρα Μπαρδάνη  - κατάλληλο για όλους

11.20   Παιδικό πρόγραμμα «Αλη Μπαμπά»

12.00    «Μη μου πεις» ψυχαγωγική εκπομπή με τον Αλέξανδρο Πετρίδη -κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναίνεση  

13.00   Ελληνικη ταινία «Η εκδίκηση του καβαλάρη»

14.25  Ντοκυμαντέρ «Μονή Αγίων Θεοδώρων στη Ραψάνη», «Η Μονή Σπαρμού»

16.00   Τελεμάρκετινγκ

17.00  Τravel Guide –Εκπομπή ταξιδιωτικού περιεχομένου με τον Θάνο Παπαδημητρίου

18.00   Γεγονότα –Δελτίο Ειδήσεων

18.40   Τελεμάρκετινγκ

19.00  Εδώ Θεσσαλία – Εδώ Ελλάδα »Ψυχαγωγική εκπομπή με δημοτικά τραγούδια και αφιερώσεις.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πρέπας(Ε)

21.00   Γεγονότα –Δελτίο Ειδήσεων

21.30   Ελληνική ταινία  «Το παραστράτημα μιας αθώας»

23.00   Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

23.45  «Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ» Ζωντανή σύνδεση  με τον Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Αχιλλίου

 

KYΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ  27-4-2019

00.30   Εορταστικό πρόγραμμα «STARZ»

02.30 Ξένη ταινία «Zaina απόδραση στη Σαχάρα»»αισθηματική–κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

04.05Ξένη ταινία «The third miracle»δραματική-κατάλληλη με απαραίτητη τη γονική συναίνεση

06.00  «Μη μου πεις» ψυχαγωγική εκπομπή με τον Αλέξανδρο Πετρίδη(επανάληψη)- κατάλληλη με επιθυμητή τη γονική συναινεση

07.00    Μουσικό πρόγραμμα

07.30  Γεγονότα –Δελτίο Ειδήσεων(E)

08.00 Παιδικό πρόγραμμα «Το μικρό αρκουδάκι»

08.30  “Πνευματική Θεσσαλία”Πολιτιστικό Μαγκαζίνο. Παρουσιάζει η Δήμητρα Μπαρδάνη  - κατάλληλο για όλους      

09.30  Τελεμάρκετινγκ

10.30  ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 «Εδώ Θεσσαλία – Εδώ Ελλάδα »Ψυχαγωγική εκπομπή με δημοτικά τραγούδια και αφιερώσεις.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πρέπας

15.30  Ετήσιος Χορός Συλλόγου Απανταχού Αναβριωτών «Γούρα»

16.00    Τελεμάρκετινγκ 

17.00  Τravel Guide –Εκπομπή ταξιδιωτικού περιεχομένου με τον Θάνο Παπαδημητρίου(Ε)

18.00    Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων

18.40   Τελεμάρκετινγκ

19.00   Ελληνική ταινία  «Μην ερωτεύεσαι το Σάββατο»

21.00    ΓΕΓΟΝΟΤΑ –ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 

21.30    ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

23.00  Γεγονότα –Δελτίο ειδήσεων  

23.40  ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΥΛΟΣ 1927

 

 

Μικρές Αγγελίες
Ergogreen
Θανάσης Μούσιος - Υποψήφιος Δήμαρχος Κιλελέρ
Γίνε μέλος στη σελίδα μας στο facebook Ακολούθησε μας στο Twitter
Νίκος Γάτσας - Ολύμπου Πολιτεία
Όλυμπος - Βούτηρο Αγελάδος

Πινακάς Γ. Βασίλειος - Υποψηφιος Περιφερειακός Σύμβουλος
Ανδρέας - Άρης Ζέρβας - Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου
Ζαρκάδας -Βέργης Απόστολος - Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Βόλου
Φαίδων Αρτοποιήματα
ΕΒΟΛ Κατσικίσιο Γιαούρτι
Κρεοπωλείο Φάρμα Μπαϊράμογλου
Θεματικό Πάρκο Ηρακλής
Κατηγορίες

Ακολουθήστε μας
Facebook Twitter Youtube Rss Feed
  ^